Hledá se Automatizovaný Tester!

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Připojte se do týmu technických lidí mezinárodní společnosti, jenž vyvíjí vlastní enterprise platformy pro datovou integraci. Získáte možnost pracovat na velkých zakázkách pro světové banky, velké konzultační firmy, ale i startupy.

POPIS POZICE

Do týmu Testerů hledáme kolegu, který bude mít na starosti:

– vyvíjení, udržování a provádění automatizovaných testů
– spolupráci s programátory,
– analyzování výsledků,
– udržování testovací infrastrukury

– požadujeme zkušenost s automatizovaným testováním alespoň 2 roky
– znalost Linuxu, shell scripting
– znalost SQL
– Angličtina B2

K práci budete používat:
Java, Groovy, Jenkins, Jira, Git, Gradle, Selenium, RCPTT, XenServer, Docker

NABÍZÍME

– různorodou práci ve společnosti 70 lidí s přátelskou atmosférou, kde Vás nebudeme nutit nosit dress code
– zajímavé mzdové ohodnocení
– pružnou pracovní dobu
– home office
– 5 týdnů dovolené
– 3 sick days ročně
– firemní akce
– každoročně pořádáme hackatony

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz