Elektro projektant

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Pro významného evropského dodavatele řešení, v oblasti automatizace a výrobních systémů, hledáme Elektro projektanta. Společnost je zaměřena především na oblast automatizace technologických procesů ve chemii, farmacii, potravinářství a energetice.

POPIS POZICE

Budete se podílet na projektech, které jsou zaměřeny na silnoproudé rozvody NN a VN, distribuční transformátory, rozvaděče NN a VN, výpočty elektrických sítí, silnoproudou kabeláž a její jištění v průmyslu. Pracovat budete samostatně, nebo v týmu. Tvořit budete i technickou dokumentaci profese elektro v souladu s normami, zákaznickými standardy a správnou odbornou praxí v různých projektových stupních.

Jako projektant se ale budete účastnit technických jednání se zákazníkem, budete se podílet na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro kalkulace. Ve fázi realizace můžete zajišťovat i autorský dozor v místě stavby.

Místem výkonu Vaší práce bude obvykle kancelář zaměstnavatele, podle potřeby potom u zákazníka, či přímo na stavbě, a to i v zahraničí. Očekáváme tedy o Vás flexibilitu a ochotu podílet se na takových to zajímavých projektech.

  • Technická jednání se zákazníkem
  • Tvorba projektové dokumentace Elektro (s vazbou na MaR)
  • Komplementační činnost
  • Autorský dozor případně koordinace stavby
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení
  • Samostatné řízení zakázek

PROFIL KANDIDÁTA

Vzdělání a praxe:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku – silnoproud
  • Výhodou znalost z oboru procesní automatizace
  • Znalost německého, anglického, nebo ruského jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN, vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozvaděčů
  • Osvědčení o kvalifikace dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí
  • Zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty
  • Znalost některého z CAE systémů (nejlépe Eplan)
  • Orientace v technických normách
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Máte zájem podílet se na zajímavých projektech v oblasti průmyslové automatizace? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz