Technické řízení zakázek / Technolog s NJ

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti v procesech, technologiích výroby a komunikací s dodavateli o změnách? Umíte německy a nechcete pracovat v automotive? Má skvělou nabídku pro lokalitu Plzeň – jih

Více info na 730 580 999.

POPIS POZICE

  • technické řízení zakázek, řízení postupu při zpracování technických dotazů
  • technologická příprava zakázek a podpora při zpracování nabídek, technologická podpora výroby a technického oddělení
  • komunikace s dodavateli, zákazníky a komunikace s německými kolegy
  • spolupráce s oddělením plánu a řízení zakázek
  • testování spotřebního materiálu, technické posouzení reklamací
  • technologický vývoj, tvorba cenové rozvahy, zodpovědnost za proces nových technologických projektů, postupů a jejich zavedení do provozu
  • návrhy optimalizací na výrobních zařízení (návrhy přípravků)
  • každodenní přítomnost v provozu, účast na výrobních poradách
  • každodenní komunikace v německém jazyce

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praktické zkušenosti z oblasti výroby vítány
  • dobrá znalost NJ, AJ výhodou
  • práce s PC (Microsoft Word, Excel)
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístuporganizační schopnosti, ochota a schopnost spolupracovatdobré komunikační a týmové dovednosti

NABÍZÍME

  • každoroční navyšování mez
  • droční prémie
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • 5 týdnů dovolené
  • věrnostní a jubilejní odměny
  • Benefit Zdravé firmy
  • právní poradenství
  • jazykové a odborné vzdělávání

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999