Elektroinženýr

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Středočeský,
Město: okres Kladno

Velká mezinárodní společnost nabízí skvělou příležitost pro elektro inženýra! Získejte možnost v příjemném pracovním prostředí spolupracovat na zavádění nových zařízení do moderní automotive výroby.

POPIS POZICE

Na této pozici budete:

– Analyzovat data výrobních procesů a na jejich základě tyto procesy zlepšovat

– Spolupracovat na návrhu vhodných zařízení při zavádění nových modelů do výroby

– Spravovat systém řízení údržby

– VŠ vzdělání (Elektrotechnické zaměření, obor Automatizace výhodou)

– Min. 2 roky praxe na obdobné pozici

– Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

– Znalost výrobní technologie, zájem o technologické novinky

– Schopnost analýz dat a procesů

– Minimálně základní znalost databázových systémů (SQL)

NABÍZÍME

– Velmi dobré mzdové ohodnocení, 13. mzda sjednaná v pracovní smlouvě

– Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

– 25 dnů dovolené + 6 sick days

– Příspěvek na dopravu

– Příspěvek na penzijní připojištění/doplňkové penzijní spoření

– Systém benefitů

Pokud máte zkušenost na podobné pozici, zašlete mi svůj životopis a využijte příležitost být u startu nových projektů!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz
+420 731 412 536