Specialista SCADA systémů

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Významná společnost v oblasti pohonných hmot nabízí skvělou příležitost specialistům se zaměřením na SCADA systémy! Pokud jste technický typ, ale zároveň rádi komunikujete s lidmi, pak je tato pozice určena právě Vám.

POPIS POZICE

Na této pozici budete:

– Definovat strategii a zajišťovat koncepční a technický rozvoj SCADA systémů

– Vést a realizovat projekty týkající se změn nebo oprav SCADA systémů, komunikovat s dodavateli

– Nastavovat technické požadavky na pořizované systémy a zařízení

– Navrhovat optimální technické podmínky provozního zařízení

– Provádět technickou podporu interních uživatelů a odborný dohled při realizaci investičních akcí

– Řídit a kontrolovat údržbu a správu SCADA systémů, dohlížet na dodržování vnitřních předpisů

– Analyzovat a řešit poruchy a systematicky pracovat na jejich odstranění

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání technického směru

– Zkušenosti s údržbou a správou řídících systémů a zařízení, zkušenost s vedením projektů

– Pasivní znalost AJ (e-mailová komunikace, dokumentace)

– Řidičský průkaz skupiny B (nutnost občasných pracovních cest)

– Analytické a logické myšlení, komunikační dovednosti, pečlivost, profesionální přístup

NABÍZÍME

– Motivující finanční ohodnocení

– Samostatnou pozici a rychlé zavedení Vašich nápadů do praxe

– Zázemí stabilní české společnosti

– Týden dovolené navíc + sick days

– Stravenky v hodnotě 120 Kč

– Příspěvek na penzijní připojištění

– Firemní akce (Výstup na Sněžku, návštěva Mikulova, kurz vaření…)

Hledáme specialistu, který má dostatečný nadhled, aby nastavil strategii a koncepci SCADA systémů ve společnosti, ale zároveň se nezdráhá v případě poruchy sednout do auta a jet problém vyřešit. Jste to právě vy?

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz