Specialista zákaznického servisu s FRANCOUZŠTINOU

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Mluvíte dobře francouzsky a anglicky?

Dokážete si hravě poradit s Excelem a “kontingenční tabulka” pro Vás není sprostý výraz?

Pak hledáme právě Vás!

Náš klient, u kterého byste pracoval/a jako kmenový zaměstnanec, působí v oblasti automotive, sídlí na Novojičínsku a pyšní se opravdu doboru pověstí u svých zaměstnanců.

POPIS POZICE

POPIS ČINNOSTI:

  • Zákaznický servis (plné zajištění dodávek zboží zákazníkovi dle jeho potřeb)
  • Plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech
  • Zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků
  • Správa zákaznických portálů
  • Práce v MRP systému SAP
  • Plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů
  • Včasná eskalace procesních nesrovnalostí dle stanovené odpovědnosti

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Komunikativní znalost anglického a francouzského jazyka
  • Zkušenosti s plánováním výroby
  • Praxi v automobilovém průmyslu výhodou
  • Výbornou znalost práce na PC (MS Excel, MS Outlook, SAP výhodou)
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Odolnost vůči stresu a schopnost práce v týmu

NABÍZÍME

  • Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
  • 25 dní dovolené
  • Sick Days – 2 dny / rok
  • Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit PlusVariabilní bonusový systém
  • Možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete mi prosím co nejdříve svůj životopis.

Těším se na Vaši reakci!

KONTAKT

Petra Štěrbová
petra.sterbova@experis.cz
+420731412527