Deputy HR manager

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,

Jste silní v HR oblasti, umíte velmi dobře anglicky, zvládáte náborový proces a hledáte novou pozici kde budete moci osvěžit 6 členný HR tým? Jsem tady s prima nabídkou. Více informací podám na 730 580 999.

POPIS POZICE

  • Zavádění a udržování veškerých HR procesů
  • Nábor zaměstnaců a talent management
  • Plánovaní lidských zdrojů
  • HR strategie v rámci společnosti
  • Řízení a získávání talentů v rámci organizace
  • Poskytování HR podpory a couchinku managerům zejména v oblasti leadershipu, HR procesů a pracovního práva
  • Řízení změn, Employer Branding
  • Reporting
  • Zástup HR managera

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vdzělání
  • Plynulá angličtina – denní využití
  • Znalost MS Office – zejména Excel
  • Zkušenosti z HR prostředím min 4 roky. (HR business partner, senior HR generalist)
  • Organizační a vyjednávací schopnosti a důraz na týmovou práci
  • Zvládání stresových situací

NABÍZÍME

  • Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Každodenní používání anglického jazyka
  • Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem
  • 13. plat (motivačně výkonnostní bonus)
  • 1 týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999