Programátor/ka průmyslových řídících systémů

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Pro významného evropského dodavatele řešení, v oblasti automatizace a výrobních systémů, hledáme Specialistu PLC/DCS. Společnost je zaměřena především na oblast automatizace technologických procesů ve chemii, farmacii, potravinářství a energetice.

POPIS POZICE

Nebudete pracovat pouze samostatně, ale i v týmu, a to v oblasti programování průmyslových řídících systémů, které budete mít za úkol i úvest do provozu. Návrh této koncepce automatizace se opírá především o praktické zkušenosti s technologickým procesem. Tudíž budete úzce spolupracovat s technologem, nebo koncovým zákazníkem. Výsledkem Vaší práce bude návrh stupně automatizace, požadavky na bezpečnost a pohotovost systému, topologie systému a návrh vhodné systémové platformy.

Budete mít i možnost cestovat, jelikož uvádění do provozu může být i v zahraničí, tudíž od Vás očekáváme vysokou časovou flexibilitu a ochotu.

K této práci nepotřebujete pouze programátorské dovednosti, ale potřebujete znát standardy a normy, orientaci v projektové dokumentaci, polní instrumentaci a průmyslovou komunikaci.

Co Vás čeká?

  • Vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídící systémy (PLC/DCS, SCADA)
  • Oživení a uvedení řídících systémů do provozu, nájezd technologií
  • Tvorba a řízení projektové dokumentace
  • Návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW
  • Řízení projektů (u menších zakázek)
  • Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

Vzdělání a praxe:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku
  • Znalost německého, nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
  • 2-3 roky praxe s programováním PLC výhodou, ale pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče

Požadujeme:

  • Znalost programování PLC/DCS/SCADA
  • Znalost programování operátorských panelů a vizualizací
  • Znalost průmyslových komunikací
  • Zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • Mzdové ohodnocení s ohledem na dosaženou praxi
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na investiční připojištění
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy

Zašlete nám Váš životopis a budete mít možnost podílet se na těch nejzajímavějších projektech v oblasti průmyslové automatizace!

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz