Vedoucí týmu ručních montáží

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín

Máte zkušenosti s vedením týmu a praxi ve výrobní společnosti?

Pak hledám právě Vás na pozici Vedoucí týmu ručních montáží.

Náš klient, u kterého byste pracoval jako kmenový zaměstnanec, působí v oblasti automotive, sídlí na Novojičínsku a pyšní se opravdu doboru pověstí u svých zaměstnanců.

POPIS POZICE

POPIS ČINNOSTI:

  • Organizace výrobního týmu ve směnném režimu
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků
  • Sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu
  • Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti
  • Školení nových operátorů
  • Periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti
  • Dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.
  • Evidence docházky na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

  • OU/SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na technické pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením týmu
  • praxe v automotive výhodou
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Potenciál k vedení skupiny lidí
  • Schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

  • 25 dní dovolené
  • Docházkové bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Cafeterie Benefit Plus
  • Variabilní bonusový systém
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete mi prosím co nejdříve svůj životopis.

Těším se na Vaši reakci!

KONTAKT

Petra Štěrbová
petra.sterbova@experis.cz
+420731412527