SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Jsme jednou z předních společností v oblasti investic, managementu a inkasa pohledávkových portfolií a nemovitostí v oblasti střední a jihovýchodní Evropy.

POPIS POZICE

· Odpovědnost za celkové vedení účetnictví podle platných předpisů a interních směrnic
· Každodenní účetní operace, hlavní kniha, rozvaha a výsledovka
· Sestavování účetní závěrky na měsíční i roční bázi
· Příprava pokladů pro audit
· Reporting podle interních předpisů
· Komunikace s úřady, statistika
· Příprava daňových přiznání
· Správa bankovních účtů a platebního styku
· Spolupráce s hlavní účetní a ostatními členy účetního oddělení

PROFIL KANDIDÁTA

· VŠ, VOŠ nebo SŠ ekonomického zaměření
· Pracovní zkušenost v oblastni účetnictví min. 5 let
· Praktická zkušenost s účtováním IFRS ze zahraničních společností
· Analytické myšlení
· Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
· Velmi dobrá znalost českého účetnictví a daňového systému
· Anglický jazyk – min. komunikativní úroveň

NABÍZÍME

· Zázemí nadnárodní společnosti
· Mladý dynamický kolektiv
· Možnost profesního rozvoje a růstu
· Kanceláře v centru Prahy

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002