SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ (ne open-space)

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

– Kompletní zastřešení finančního účetnictví české entity společnosti, počínaje fakturami a bankovními výpisy, přes inventarizaci účtů až po pravidelné závěrky a zpracování DPH, včetně kontrolního a souhrnného hlášení
– Zpracování přehledů stavu zásob, majetku, pohledávek a závazků.
– Komunikace s auditory, finančním úřadem a externími partnery
– Podpora Finančního manažera společnosti

– Zkušenost s komplexní účetní agendou včetně skladového hospodářství
– Znalost Helios Orange/Inuvio bude výhodou
– Samostatnost, pečlivost

NABÍZÍME

– Zázemí vlastní kanceláře (ne open-space)

– Kolegy, kteří poradí a pomohou, rodinnou atmosférou s dobrou náladou
– Oběd zaplatíte stravenkami plně hrazenými
– Myslíme i na zadní kolečka v podobě příspěvku na penzijní připojištění či na životní pojištění
– Odpočívat budete během 5ti týdnů dovolené
– Po práci můžete zrelaxovat ve wellness, vzít rodinu na vysněnou dovolenou, upevnit své zdraví sportem či vitamíny nebo prožít nevšední kulturní zážitek díky benefitnímu programu cafeterie

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002