Projektový nákupčí

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Doprava a logistika, Nákup a sourcing,
Lokalita: Ústecký,

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • Samostatné vedení projektů – od požadavku klienta, přes zadání do výroby až po zakončení a předání
  • Zajištění plynulého a včasného provedení realizovaných projektů – jsou zde v různé délce a bude jich i více najednou
  • Spolupráce s dalšími kolegy z nákupu
  • Kontrola plnění požadavků
  • Reporting na zahraniční centrálu a kooperace s finančním manažerem

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • Zkušenost v nákupu min. 2 roky (automotive)
  • Účast na projektech/vedení projektů výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní využití písemně i ústně)

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Samostatnou a zodpovědnou roli v rámci firmy
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pro začátek 26 dní dovolené a poté každoroční navýšení
  • Příspěvek na dopravu, měsíční prémie, plně hrazené stravenky, dotované stravování
  • Po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz