Project Manager

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

POPIS POZICE

  • řízení a koordinace práce na komplexním projektu softwarového vývoje na zakázku s využitím metodiky projektového řízení společnosti
  • schvalování a plánování kapacity projektu ve spolupráci s liniovými vedoucími
  • vypracování harmonogramu prací pro realizování projektu ve spolupráci s garantem vývoje a dalšími pracovníky
  • monitorování a řízení rizik projektu
  • vypracování a průběžné aktualizování kapacitního plánu a finančního plánu projektu

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky praxe v oblasti IT
  • certifikace v oblasti projektového řízení (např. IPMA-C, Prince 2, PMI PMP nebo obdobné certifikace)
  • zkušenost s vedením projektů ve veřejné nebo státní správě
  • zkušenosti s analýzou a vývojem vítány
  • metodika a nástroje projektového řízení podle mezinárodních standardů (PMBOK Guide, Prince 2 nebo obdobné)
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost anglického jazyka pro studium dokumentace a účast na školení, certifikaci

NABÍZÍME

  • zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • zázemí stabilní a silné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • širokou škálu firemních školení
  • příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity atd.)
  • nástup je možný ihned

KONTAKT

Jana Dvořáková
jana.dvorakova@experis.cz