Java Backend Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

POPIS POZICE

  • Vývoj backendových aplikací
  • Komunikace s analytiky a realizace požadavků
  • Vývoj za použití agilních metodologií

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Základní znalost Java, Spring a chuť se v nich rozvíjet
  • Výhodou je znalost základů Java EE, základních projektů Spring Framework, SQL
  • Schopnost samostatné i týmové práce, spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • Chuť učit se novým věcem, motivace k dalšímu odbornému rozvoji, otevřenost novým technologiím
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni čtení technické dokumentace

NABÍZÍME

  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Výuka cizích jazyků
  • Penzijní připojištění
  • Sportovní aktivity
  • Nástup ideálně ihned

KONTAKT

Jana Dvořáková
jana.dvorakova@experis.cz