JavaScript programátor Senior

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

POPIS POZICE

Náplň práce:

  • Práce v týmu na projektech vývoje SW na zakázku
  • Programování aplikací s využitím moderních JavaScript technologií
  • Vývoj webového uživatelského rozhraníMožnost práce na více projektech
  • Možnost spolupráce s kolegy na analýze i návrhu SW
  • Samostudium s využitím firemní znalostní databáze a její rozšiřování
  • Sledování vývoje v oblasti technologií

PROFIL KANDIDÁTA

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Výborná znalost JavaScript, Ajax, JQuery, XML, XHTML, CSS
  • Znalost AngularJS nebo Polymer výhodou
  • Zkušenosti s web designem
  • Prokazatelné zkušenosti s vývojem web aplikací
  • Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, motivace k dalšímu rozvoji a učení nových technologií

NABÍZÍME

  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Výuka cizích jazyků
  • Penzijní připojištění
  • Sportovní aktivity
  • Nástup možný ihned

KONTAKT

Jana Dvořáková
jana.dvorakova@experis.cz
+420 703 865 303