Senior.NET programátor

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Královéhradecký,
Město: Hradec Králové

Klient patří mezi nejsilnější softwarové domy ve střední a východní Evropě, působící ve Střední Evropě, Německu, Rakousku, Švýcarsku. Společnost realizuje náročné projekty pro komerční sféru, státní správu a samosprávu, postavené na dlouholetých zkušenostech s rozsáhlými projekty softwarových řešení na míru. Společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 24 000 lidí.

POPIS POZICE

Náplň práce:

Používání technologií .NET (ASP.NET, ADO.NET), C #, OOP, XML při tvorbě řešení na základě podkladů z analýzy

Práce s databází – tvorba SQL dotazů, optimalizace

Komunikace s analytiky a realizace jejich požadavků

Zavádění nových technologií, inovace řešení

PROFIL KANDIDÁTA

  • Požadujeme:
  • .NET – pokročilý
  • ASP.NET – pokročilý
  • C # – pokročilý

NABÍZÍME

  • Zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Širokou škálu firemních školení
  • Příležitost pro vlastní odborný rozvoj
  • Odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
  • Nástup: ideálně ihned

KONTAKT

Jana Dvořáková
jana.dvorakova@experis.cz