Specialista vývoje a podpory aplikací

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha

POPIS POZICE

Pojišťovna s bohatou tradicí poskytování životního i neživotního pojištění hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Specialista vývoje a podpory aplikací, který má zkušenosti s testováním.

Náplň práce:
Aplikace pracuje především na platformách Linux, DB2 a Java. Vaší náplní práce bude:
– Analytická práce s daty, podpora IT při řešení produkčních incidentů,
– Správa testovacích prostředí, příprava testovacích dat, příprava testů, provádění složitějších testů zaměřených na správnost dat, spolupráce  na tvorbě technické a testovací dokumentace, podpora migračního procesu – nasazení do produkce

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ technického zaměření
– Praxe alespoň 3 roky
– Výborná znalost databází SQL
– Zkušenosti s testováním výhodou
– Analytické myšlení

NABÍZÍME

– Nástup dohodou
– Zajímavou práci v profesionálním týmu
– Pracoviště v Praze 4
– Profesní rozvoj
– Flexibilní pracovní doba
– Home office
– 5 týdnů dovolené
– 5 dní osobního/zdravotního volna
– Příspěvky na stravování
– Příspěvky do cafeterie
– Příspěvek na penzijní pojištění
– Výhodné pojištění

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz