Inženýr vývojové kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Láká Vás automobilový průmysl a obor kvality? Máte VŠ technického směru nebo jste absolventem SŠ s praxí v oboru? Hovoříte anglicky? Pokud na všechny otázky zazněla odpověď ano, přečtěte si další detaily o velmi zajímavé a perspektivní pozici, kterou zprostředkováváme velké a stabilní společnosti v MS kraji.

POPIS POZICE

• Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek
• Vedení řešení reklamací od zákazníka použitím nástrojů kvality
• Koordinace ověření produktu dle zákaznických specifikací
• Aktualizace DFMEA a dokumentace spojené se schválením změn u zákazníka
• Aktivní účast při interních a externích (zákaznických) auditech

PROFIL KANDIDÁTA

• VŠ vzdělání technického směru nebo SŠ s praxí v oboru
• Zkušenosti z automobilového průmyslu, nejlépe v oblasti kvality
• Znalost systémů kvality v automobilovém průmyslu
• Aktivní přístup a schopnost vést tým při řešení problémů spojených s designem, robustností výrobku, ověřování výrobku a reklamací od zákazníka
• Komunikativní znalost angličtiny
• Orientaci na zákazníka a ochotu cestovat
• Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

• Motivující finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2 dny / rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Cafeterie Benefit Plus
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce.

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274