Supervizor logistiky

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika,
Lokalita: Moravskoslezský,

Pro našeho klienta, který se zabývá automotivem, hledáme VEDOUCÍHO LOGISTIKY. Na této pozici Vás čeká velmi rozmanitá práce, která se nikdy nestane stereotypem. Každý den komunikujete s různými odděleními společnosti, spolupracujete na společných projektech, z jejich úspěšných dokončení přijde na závěr společná radost. Pokud máte zkušenosti s logistikou podle všech důležitých technických norem a chcete být součástí velké společnosti, pak je Vám tato pozice ušitá přímo na míru.

POPIS POZICE

• Zajištění a koordinace oblasti toku materiálů od dodavatelů a hmotný tok ve výrobním procesu
• Plánování a realizace uskladnění dílců dle MIN/MAX, navrhování nových strategií skladování a optimalizace množství materiálu ve WIP
• Návrhy a realizace layoutů skladových míst
• Evidence docházky a reportování absence podřízených zaměstnanců logistiky
• Metodické řízení plánovačů výroby, směnových mistrů
• Spolupráce s průmyslovým inženýrstvím – layout, standardy, řešení
• Spolupráce s výrobou – plánování, procesy, řešení
• Spolupráce s launchem při zavádění nových programů, apod

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ vzdělání s maturitou
• Znalost programu CAD: základní znalost
• MS Office, Window
• SAP
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz sk.B
• ČSN 26 9010 – Manipulace s materiálem. Šířky a výšky cest a uliček
• ČSN 26 9030 – Manipulační jednotky. Zásady pro tvorbu, bezpečnou manipulaci a skladování
• ČSN 26 9017 – Skladování. Názvosloví ploch a prostorů

NABÍZÍME

• Motivující finanční ohodnocení
• Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
• 25 dní dovolené
• Sick Days – 2 dny / rok
• Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
• Příspěvek na stravování
• Cafeterie Benefit Plus
• Variabilní bonusový systém
• Možnost jazykového a odborného vzdělávání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost podílet se na vývoji moderních produktů
• Místo pracoviště v Rychvaldu či Šenově u Nového Jičína

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz