Specialista zlepšování procesů – logistika

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika, Služby,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • Průběžná analýza logistických procesů doručování zásilek od A po Z, vyhodnocování efektivity a srovnávání s plánem
  • Na základě toho budete připravovat návrhy pro zlepšení procesů a zajišťovat jejich implementaci
  • Kooperace s interními týmy na přípravě business plánů – implementace nových technologií, návrh zařízení, funkční specifikace a studie proveditelnosti
  • Budete spolupracovat s manažerem engineeringové divize zejména při zpracování hodnocení provozních procesů

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • VŠ vzdělání technického/logistického směru
  • 2 roky praxe v oblasti zlepšování procesů, konzultací apod. – může se Vám hodit praxe při škole, a pokud jste již zkušenější je zde prostor i pro seniorní roli
  • Výhodou bude znalost např. metody Six Sigma, Kaizen nebo Kanban
  • Firemním jazykem je angličtina a Váš nadřízený bude cizinec – využijete tedy pokročilou znalost
  • Zkušenosti se zpracováním dat v MS Excel (VLOOKUP, kontingenční tabulky…), povědomí o MS Visio/Project se Vám také neztratí
  • Zájem o profesní rozvoj a práci v globální firmě, kde budete realizovat své nápady

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Stabilní zázemí a možnost práce na zcela nových projektech
  • Samostatnou a zodpovědnou roli
  • Školení v Německu dle Vašich časových možností
  • Prostor pro další profesní rozvoj a růst
  • 5 týdnů dovolené + sick days, stravenky, kafetérie, vzdělávací kurzy a mnoho dalšího

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz