Team leader ve výrobě

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Pro našeho klienta, jenž se zabývá automotivem, hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího týmu pracovníků. Budete součástí velkého kolektivu pracovíků, za jejíž fungování a dosažení výsledků budete mít odpovědnost právě vy. Jako vedoucího Vás samozřejmě nečekají jen  povinnosti, ale také možnosti seberealizace, kariérního postupu, spoustu příležitostí jak zvyšovat efektivitu provozu a zároveň jak utužovat vztahy na pracovišti.

POPIS POZICE

· Organizace výrobního týmu ve směnném režimu

· Zodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobků

· Sledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportingu

· Zodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovišti

· Školení nových operátorů

· Periodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnosti

· Dodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.

· Evidence docházky na pracovišti

PROFIL KANDIDÁTA

· OU/SŠ vzdělání technického směru

· Praxi z výrobní společnosti min. 2 roky, automotive výhodou

· Orientaci v nástrojích štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.) výhodou

· Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)

· Zkušenosti s vedením lidí

· Schopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

· Ochotu pracovat ve směnném provozu

NABÍZÍME

· 25 dní dovolené

· Docházkové bonusy

· Příspěvek na dopravu

· Příspěvek na stravování

· Cafeterie Benefit Plus

· Variabilní bonusový systém

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Příležitost podílet se na vývoji moderních produktů

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz