Rybářství Kinský Žďár, a.s. – Vedoucí prodeje a rozvojových projektů

Obor: Vyšší management, Vyšší management, Zemědělství,
Lokalita: Vysočina, Olomoucký,
Město: Žďár nad Sázavou nebo Bruntál

Rodinná firma KINSKÝ Žďár, a.s. hospodaří na 750 ha vodní plochy v oblasti Žďárských vrchů a Herálce u Humpolce, v Tylově u Bruntálu provozuje pstruhařskou farmu.

Společnost má zájem o rozvoj svých investičních aktivit a hospodaření na rybnících ale i v intenzifikačních chovech (zejména pstruha) a proto hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucího prodeje a rozvojových projektů pro středisko rybářství.

POPIS POZICE

Náplň práce :

· Činnosti spojené s nastavením dlouhodobé a střednědobé strategie hospodaření

· Činnosti spojené s intenzifikací chovu zaměřené zejména na chov pstruha (recirkulace)

· Komplexní zajištění rybářské výroby (konvenční a intenzifikačních způsobů)

· Odpovědnost za řádné vedení evidence rybářské výroby

· Zajišťování činností spojených s prodejem ryb

· Spolupráce s ekonomickým ředitelem v oblasti řízení řádného ekonomického hospodaření

Šanci uspět ve výběrovém řízení máte, pokud splňujete následující kritéria:

· VŠ vzdělání rybářského směru, délka odborné praxe min. 3 roky nebo jiného směru s praxí v rybářství min. 5 let

· Odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti rybochovu

· Velkou výhodou jsou zkušenosti a znalosti v oblasti prodeje ryb (maloodběratelé, velkoodběratelé, export), řízení projektů, nových technologií v rybochovu (intenzifikace, recirkulace zaměřené zejména na chov pstruha)

· Zkušenosti s vedením malého pracovního kolektivu

· Znalost práce na PC (výborná znalost MS Excel nutností – evidence rybářské výroby)

· Osobní a charakterová předpoklady – manažerské a organizační schopnosti, loajalita, ochota k týmové spolupráci, důvěryhodnost, spolehlivost, hájení zájmů společnosti

· Proaktivní přístup k novým technologiím a změnám

· Občanská a morální bezúhonnost

· Vysoké pracovní nasazení

· Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

NABÍZÍME

  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Můžete se spolehnout na zázemí stabilní společnosti
  • Perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • Budete mít možnost uplatnit a realizovat své nápady
  • 5 týdnů dovolené
  • Pomoc s relokací
  • Další zajímavé benefity (například stravenky, příspěvek na jazykové kurzy, příspěvek z FKSP nebo deputát, příspěvek na penzijní připojištění)

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798