Ředitel projekční společnosti

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Skvělá příležitost pro zkušené profesionály v oboru stavebnictví – vedení menší projekční společnosti se sídlem v Praze. Společnost se věnuje především vodohospodářským a podzemním stavbám, ale také působí v pozemním stavitelství. Úkolem nového ředitele bude především rozvoj obchodních aktivit a vedení zaměstnanců.

POPIS POZICE

– Zajištění nových zakázek pro společnost

– Rozvoj společnosti

– Řízení a vedení zaměstnanců

– Dohled nad realizací projektů

PROFIL KANDIDÁTA

– Úplné SŠ vzdělání v oboru stavebnictví

– Zkušenost s vedením projekčního týmu nebo společnosti (min. 10 lidí)

– Zkušenost v oboru projekce min. 10 let (VHS/Podzemní stavby/Statika výhodou)

– Obchodní zkušenosti výhodou

NABÍZÍME

– Atraktivní finanční ohodnocení

– Služební automobil pro soukromé účely

– Týden dovolené navíc

– Stravenky

– Firemní akce

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz