Projektový manažer – embedded, C/C++ (inteligentní vozidla)

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Auto – moto, Elektro a automatizace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáme projektového manažera se znalostmi z embedded prostředí a programování C/C++. Zájem o budoucí technologický vývoj autonomních vozidel koncernu Volkswagen (především Škoda) velice vítán.

POPIS POZICE

– Vedení projektového týmu

– Zajištění nastavení projektové infrastruktury a nástrojů (organizačně)
– Nominace projektového týmu
– Řízení projektu, plánování zdrojů a úkolů, reporting
– Komunikace se zákazníkem v Německu
– Práce s nástroji Doors, Jenkins, SVN, Jira a další

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenost s řízením projektů (ideálně automotive)
– Zkušenosti s SW embedded testováním
– Znalost programování C/C++
– Zájem a podvědomí ohledně IoT (internet věcí ve vozidlech velkou výhodou)
– Angličtina na pokročilé úrovni B2
– Podvědomí ohledně fungování elektroniky

NABÍZÍME

– Flexibilní pracovní doba (37,5 hod/týden)
– 5 týdnů dovolené
– Home office
– Flexi volno
– Příspěvek na stravování
– Systém cafeteria
– Multisport karta
– Výhodný operativní leasing na vozy Škoda (možnost každý rok nového vozidla)
– Penzijní připojištění
– Cestovní připojištění
– Výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
– Kurzy, vzdělávání, firemní akce

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz
+420 734 685 399