!!! HR ředitel !!!

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti v oblasti personalistiky a zaujímáte důležitou funkci v TOP managementu firmy? Baví Vás řízení a rozvoj v oblasti lidských zdrojů? Domluvíte se anglickým jazykem a jste diplomatická a respektovaná osobnost?

Tak to jste kandidát/ka, kterého hledáme!

POPIS POZICE

• řízení personálního úseku a zajištění vedení personální agendy (na starosti budete mít 5-členný tým lidí)
• spolupráce na tvorbě a implementaci personální strategie společnosti
• zajišťování souladu mezi řízením lidských zdrojů a cíli společnosti
• adaptační proces zaměstnanců, tréninkové a vzdělávací plány, motivační systémy a systémy odměňování, rozvoje, hodnocení zaměstnanců
• poskytování pracovněprávního a metodického poradenství
• komunikace s úřady a personálními společnostmi
• zodpovědnost za správný chod BOZP

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ ekonomického nebo humanitního směru
• plynulá znalost anglického jazyka
• zkušenosti na obdobné pozici podmínkou (min. 5 let ve výrobní společnosti)
• velmi dobrá znalost pracovně-právní dokumentace a souvisejících předpisů
• výborné komunikační, prezentační a argumentační schopnosti
• cílevědomost a orientace na efektivitu a produktivitu

NABÍZÍME

• velice přátelské a vstřícné prostředí
• TOP pozice podřízená řediteli závodu + úzká spolupráce napříč celým korporátem
• velice zajímavé platové ohodnocení
• týden dovolené navíc
• závodní stravování
• věrnostní a motivační prémie
• flexibilní pracovní dobu
• v případě potřeby nabízíme i relokační balíček

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@experis.cz
+420 734 685 709