!!! NÁKUPČÍ !!!

Obor: Nákup a sourcing, Nákup a sourcing,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň/Tachov

Co si představíte pod ideálním zaměstnáním?

Je to práce s technickými produkty? Prostor pro seberealizaci? Zkušenost z mezinárodního prostředí + příjemná atmosféra na pracovišti?

Výborně, pojďme se podívat, jestli by Vám vyhovovala i náplň práce.

POPIS POZICE

* zabezpečení dodávek materiálu pro výrobu
* jednání s dodavateli o podmínkách dodávek, kvalitě a uzavírání rámcových smluv
* optimalizace nákladů
* samostatné jednání s dodavateli a odběrateli
* úzká spolupráce s výrobou
* vyhledávání nových nákupních příležitostí

* zkušenost v oblasti technického nákupu a ve vyjednávání nových dodavatelů
* zdatnost v nákupní problematice
* znalost anglického jazyka

Pro lokalitu Tachov není třeba praxe, pokud Vás láká práce v nákupu, reagujte! 🙂

NABÍZÍME

Proč zareagovat zrovna na tento inzerát?

* protože se jedná o akční práci v mezinárodním prostředí
* budete součástí firemní rodinné kultury
* budete mít spoustu benefitů: prémie, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, firemní stravování, výuku angličtiny přímo ve firmě, vzdělávání, školení a další

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709