Embedded HW Developer (inteligentní vozy)

Obor: IT vývoj, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Auto – moto, Elektro a automatizace, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Rolí HW developera bude spolupráce a vývoj na projektech komunikace inteligentních vozidel mezi sebou a jejich okolím. Vše s důrazem na moderní prostředí.

POPIS POZICE

– Vývoj a design HW pro prostředí automotive aplikací

– Odpovědnost za vývoj a integraci pro sériovou výrobu

– Spolupráce s ostatními týmy koncernu Volkswagen na vývoji, certifikaci a spuštění koncového produktu do automobilek

– Znalost embedded HW vývoje (5 a více let – můžou být i školní znalosti)

– Zkušenosti s HW vývojem mikroelektroniky včetně validací

– Alespoň Bc titul v oboru elektronického inženýringu

– Znalost AJ na pokročilé úrovni B2

NABÍZÍME

– Flexibilní pracovní doba (37,5 hod/týden)

– 5 týdnů dovolené

– Home office

– Flexi volno

– Příspěvek na stravování

– Systém cafeteria

– Multisport karta

– Výhodný operativní leasing na vozy Škoda (možnost každý rok nového vozidla)

– Penzijní připojištění

– Cestovní připojištění

– Výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

– Kurzy, vzdělávání, firemní akce

KONTAKT

Jan Lukeš
jan.lukes@experis.cz