Ředitel divize osobních vozů

Obor: Vyšší management, Auto – moto, Obchod, Vyšší management,
Lokalita: Jihočeský,

PKW – osobní automobily – Fleet management – dealerství

Víte o co jde? Jste profesionál v oblasti řízení obchodu a servisu ve světě osobních vozů ?

Pak máme příležitost právě pro Vás !

POPIS POZICE

Náš klient, renomovaná společnost působící v oblasti obchodu s motorovými vozidly, hledá zkušeného ředitele divize osobních vozů (PKW), který povede další rozvoj této samostatné části obchodního zastoupení renomované značky.

Na této pozici budete zejména zodpovídat za:

  • celkovou strategii značky na trhu v daném regionu
  • prodejní i servisní část dealerství
  • řízení obchodního i servisního týmu,  jednání se stávajícími klíčovými zákazníky a budování dlouhodobě dobrých obchodních vztahů s novými
  • úzkou spolupráci s importérem

PROFIL KANDIDÁTA

Šanci na úspěch ve výběrovém řízení má  rozhodně ten, kdo:

  • Je aktivní a dynamický člověk s prokazatelnými manažerskými zkušenostmi v dané oblasti
  • Umí budovat dlouhodobé partnerské vztahy se zákazníky a řídit svůj tým
  • Je silný vyjednavač i manažer
  • Zná prostředí  trhu s osobními automobily (PKW business, případně příbuzné obory)
  • Je čestný a spolehlivý
  • Ovládá ideálně německý jazyk (výhoda, nikoli podmínka)
  • Má zázemí v jihočeském regionu, nebo je ochoten se tam relokovat

NABÍZÍME

  • Náš klient nabízí unikátní příležitost být součástí úspěšné a rostoucí společnosti
  • Jasný potenciál osobního i profesionálního růstu
  • Finanční a jiné podmínky odpovídající náročnosti této pozice
  • Odpovídající benefity včetně firemního automobilu pro soukromé účely

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798