Průmyslový/procesní inženýr

Obor: Elektro a automatizace, Výroba a vývoj, Elektro a automatizace, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: okres Nový Jičín

Pro našeho klienta působícího na Novojičínsku hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Průmyslový inženýr. Máte vzdělání v technickém oboru a ovládáte anglický jazyk? Zašlete nám svůj životopis! Zaučíme i šikovného absolventa.

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

Především budete se svými kolegy usilovat o zefektivnění výrobních procesů prostřednictvím implementace prvků štíhlé výroby. Budete vybírat nové stroje a zařízení, které podpoří výrobu kabelových svazků.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

Hledáme kandidáta s VŠ nebo SŠ vzděláním technického směru, pro kterého nebude problém komunikovat s vedením v anglickém jazyce.

Pokud máte zkušenosti s automotive, projektovým managementem nebo lean přístupem, je to výhodou, avšak ne podmínkou.

NABÍZÍME

Co Vám firma nabízí?

– zajímavé finanční ohodnocení

– pružnou pracovní dobu

– až 5 týdnů dovolené

– 13. plat

– stravenky

– příspěvek na dopravu

– příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

– možnost využívat home office

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275