Vedoucí montáže automatizovaných systémů

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace, Řemeslné a kvalifikované technické práce, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Úspěšná společnost působící přes 15 let na českém trhu v oblasti dodávek automatizovaných systémů manipulace hledá supervizora instalace! Zašlete mi svůj životopis a využijte příležitosti pracovat ve společnosti, která reprezentuje na českém a slovenském trhu přední světové firmy.

POPIS POZICE

– Organizace instalačních prací, příprava místa realizace

– Plánování a zajištění zdrojů (mechaniků, elektromechaniků, techniky)

– Dodržování/updaty harmonogramů

– Instruování instalačního týmu, koordinační práce v místě realizace

– Provádění kontroly kvality

– Dohled nad dodržováním BOZP

– Vedení záznamů o postupu prací, reportování nadřízenému

– Evidence/vedení záznamů o postupu prací

– Podpora týmu elektro/PLC inženýrů při uvádění systému do provozu

– Vzdělání technického směru v kombinaci se zkušenostmi s řízením lidí

– Komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce

– Znalost práce s MS Office

– Zásady projektového managementu

– Základní komunikační dovednosti v AJ slovem i písmem

– Ochota cestovat i mimo Prahu

– Oprávnění k řízení VZV či platná vyhláška č. 50 výhodou

– Zkušenosti s řízením prací na stavbách či s dodávkami do oblasti logistiky výhodou

NABÍZÍME

– Odpovídající finanční ohodnocení + placené výlohy

– Služební auto dle podmínek projektu

– Možnost podílet se na projektech v zahraničí

– Práce se zajímavou technologií

– Důkladný proces zaškolení

– Další benefity dle dohody

Dbáme na rychlý proces výběrového řízení, odpověď na Vaši zprávu je pro mě samozřejmostí.

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz