Metalurg

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro strojírenskou společnost v Ostravě hledáme kandidáty pro pozici Metalurg (Materiálový inženýr), kteří již mají zkušenost z obdobné pozice.

POPIS POZICE

– Zpracování technologických postupů v hutní výrobě (oblast kování a tepelného zpracování)

– Analýzy zákaznických požadavků

– Kontrola dodržování technologie výroby

– Vedení příslušné technické dokumentace

– Spolupráce s mistry, konstrukcí a dalšími úseky ve firmě

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání (materiálové zaměření výhodou)

– Znalosti z oblasti materiálů (zpracování oceli)

– Min. 3 roky praxe z obdobné pozice

– Základní orientace v požadavcích na NDT zkoušení

– Orientace v technické výkresové dokumentaci

– Znalost angličtina – min. na úrovni A2

– Orientace na týmovou spolupráci, proaktivní přístup, dobré komunikační dovednosti

NABÍZÍME

– Profesní a osobnostní rozvoj

– 25 dní dovolené

– Závodní stravování

– Pružná pracovní doba

– Příspěvek na penzijní/životní pojištění

– Mobilní telefon, notebook

– Nástup možný ihned/dohodou

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete mi prosím Váš životopis, ráda s Vámi pozici proberu podrobněji.

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz