CNC operátor

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Středočeský,
Město: Příbram

Máš zkušenosti s obráběním kovů na CNC? Hledáš stabilní práci, kde si tě budou vážit a kde dostaneš adekvátně zaplaceno? Pokud hledáš novou práci, tak se nám neváhej ozvat! Možná hledáme právě tebe!

POPIS POZICE

· Výrobu jednotlivých dílů v malých i velkých sériích dle výrobního programu

· Obsluha na 5-osém frézovacím centru

· Drobné úpravy programů

· Ukončené vzdělání mechanika obrábění kovů, obor frézování/soustružení, nebo srovnatelnou kvalifikaci či praxi v této oblasti

· ochotu pracovat v 2-směnném provozu

· Samostatný, spolehlivý a precizní způsob práce

· Znalost technické dokumentace

· Znalost systému Heidenhain výhodou

NABÍZÍME

· Perspektivní pracovní místo v tradičně zavedené a úspěšné společnosti

· Individuální rozvoj a další vzdělávání

· Příjemná pracovní atmosféra, přátelský kolektiv

· Příspěvek na stravování

· dobré finanční ohodnocení, mimořádné prémie

· Práci se špičkovou technologií

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz