!!! Právník v oblasti smluv !!!

Obor: Výroba a vývoj, Právo,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte vystudované právo a zároveň zkušenosti z výrobní společnosti? Chcete kariérně růst a postupně budovat oddělení napříč pobočkami v Evropě? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

POPIS POZICE

– kontrola veškerých smluv napříč celou společností (logistika, HSE, obchod, projekty..)
– schvalování nových kontraktů
– dodržování právních předpisů + podpora obchodních činností v Evropě
– komunikace napříč celou společností

– zkušenost z obdobné pozice ve výrobní společnosti (2-5 let)
– velmi dobrá znalost smluvního práva
– pokročilá znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

– stabilní společnost s mezinárodním přesahem
– velice dobré platové ohodnocení + prémie
– možnost kariérního růstu a budování nové pozice
– firemní stravování
– využití anglického jazyka
– příspěvek na penzijní připojištění

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709