Obchodní zástupce pro nadnárodní společnost!

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Novojičínsko

Máte obchodního ducha, technické myšlení a chcete se vrhnout do opravdu zajímavé pracovní příležitosti?
Máme jasnou představu o koncepci prodeje, chybí nám člověk v týmu, který nám pomůže s realizací.

Jste to Vy? Nebo víte o někom, koho láká práce pro úspěšnou výrobní společnost?

POPIS POZICE

Aktivní oslovování nových zákazníků v rámci ČR, SR, PL
Prodej promyšleného konceptu našich produktů
Reporting, cenotvorba
Zpracování nabídek
Řešení poptávek

PROFIL KANDIDÁTA

Zkušenosti z oblasti obchodu alespoň 3 roky
Komunikativní znalost angličtiny
Chuť a zápal pro obchod,  umět dotáhnout rozdělanou práci do zdárného konce

NABÍZÍME

Práci na HPP
Pružnou pracovní dobu – 1 den nutnost práce v kanceláři, zbylá práce v terénu
Fixní mzdový základ + bonusová složka
Služební auto, mobilní telefon, notebook
Dotované stravování
Podporu sportovních aktivit
Práci pro nadnárodní stabilní společnost

Lokalita: Novojičínsko
Nástup: dohodou

Zaujala Vás pozice? Tak v tom případě se s Vámi ráda potkám na osobním pohovoru – prosím o zaslání Vašeho životopisu – jen tak můžete být zařazen/a do výběrového řízení.

Těším se na setkání s Vámi!

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz