Specialista SAP (IT)

Obor: IT konzultace, IT správa, Doprava a logistika, Výroba a vývoj, IT správa, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Novojičínsko

Jste odborníkem v oblasti SAP?
Je Vám blízká oblast skladového a materiálového řízení?
Hovoříte anglicky a Novojičínsko je pro Vás dostupnou lokalitou?

POPIS POZICE

Vaší náplní práce by v první řadě bylo:

Analýza současného stavu a navrhnutí nových technických procesů
Podpora uživatelů na úrovni 2nd a 3rd level
Aktivní účast na projektech týkající se SAPu
Přenos nových IT a ERP řešení
Koordinace změnových řízení

SŠ/VŠ vzdělání – oblast informačních technologicí velkou výhodou
Velmi dobrá znalost SAP – konkrétně modulů Warehouse management a Material management
Zkušenosti s projektovým řízením
Zkušenosti s migrací dat
Základní znalosti ABAP – výhodou
Komunikativní znalost angličtiny – min. úroveň B2

NABÍZÍME

Práci na HPP pro nadnárodní společnost
Odpovídající mzdové ohodnocení
5 týdnů dovolené
Pružnou pracovní dobu
Příspěvek na stravování
Rovněž Vám přispějeme na cestu do práce a z práce
Příspěvek se týká i penzijního připojištění
Školení je u nás samozřejmostí
Jsme otevřeni dalším akcím nejen pro zaměstnance ale také pro rodinné příslušníky

Lokalita: Novojičínsko
Nástup: Dohodou

Zaujala Vás pozice? Pak na nic nečekejte a odešlete Váš životopis odpovědí na tento inzerát. Děkujeme.

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz