Specialista zákaznických řešení

Obor: Výroba a vývoj, Obchod, Stavebnictví, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Pokud máte zkušenost s výtahovou technikou, využijte možnost pracovat pro špičku v tomto oboru! Stabilní mezinárodní společnost momentálně hledá technickou podporu prodejního týmu. Na této pozici bude Vaším úkolem specifikace zakázky dle požadavků klienta a vytvoření dokumentace v AutoCADu.

POPIS POZICE

· Komunikace se zákazníky a výrobními závody, technické konzultace

· Tvorba technických výkresů v AutoCADu, příprava dokumentace

· Spolupráce na zpracování projektů během tendru, kalkulace nákladů

· Spolupráce se servisním a instalačním týmem

PROFIL KANDIDÁTA

· Vzdělání technického směru

· Znalost výtahové techniky (servisní, montérská činnost)

· Pokročilé PC dovednosti – AutoCad, MS Office

· Orientace v technické dokumentaci a ve výkresech

· Komunikativní znalost AJ a ČJ

NABÍZÍME

· Adekvátní finanční ohodnocení, stravenky

· Zázemí nadnárodní společnosti, perspektivní a stabilní zaměstnání

· Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv a zkušené kolegy

· Zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními

· Možnost kompletního zaučení a dalšího vzdělávání

· 4 Sickdays

· Příspěvek na penzijní připojištění

· Příspěvek na multisport kartu

· Příspěvěk na tábory dětí

Zašlete mi svůj životopis a posuňte svoji kariéru o patro výš!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz