!!! LEAN MANAGER S AJ !!!

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Plzeňský,

Máte zkušenosti s koordinací a řízením kontinuálního zlepšování procesů v automotive? Domluvíte se anglicky? Rádi byste zúročili své dosavadně nabyté schopnosti v renomované zahraniční společnosti?

Pak tedy čtěte dále!

POPIS POZICE

* rozvoj a implementace principů Lean strategie ve společnosti
* vedení týmu 5 lidí
* návrh a plánování opatření vedoucích ke zvyšování efektivity
* snižování nákladů, dodržování termínových plánů
* kontrola a zajišťování „štíhlého toku” výroby + školení zaměstnanců
* optimalizace procesů s ohledem na neustálé zlepšování kvality

PROFIL KANDIDÁTA

* SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
* zkušenost s vedením lidí
* praxe v systému trvalého zlepšování Kaizen
* zkušenosti s vedením projektů v automotive
* zkušenost s výrobními systémy Lean Management + Six Sigma
* komunikativní znalost anglického jazyka

NABÍZÍME

* velice dobré platové ohodnocení + bonusy
* flexibilní začátek/konec pracovní doby
* 5 týdnů dovolené
* závodní stravování
* penzijní připojištění

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím životopis v českém jazyce přes tlačítko odpovědět.

Těšíme se na Vaše reakce!

KONTAKT

Gabriela Pčolová
Gabriela.Pcolova@manpower.cz
+420 734 685 709