ManpowerGroup

Senior Tester

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha 8 – Karlín

Moderní česká banka, která je od roku 2011 leadrem na trhu díky jednoduchým, srozumitelným bankovním službám hledá do svého týmu kolegu se zkušenostmi v testování SW aplikací, díky nimž bude mít možnost poznat v rámci testování většinu systémů banky a rozvíjet tak své dovednosti.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

· Navrhování automatizovaných testů a jejich investigace

· Transformování manuálních testů do automatizovaných

· Zastoupení role test manažera na menších požadavcích / projektech

· Vykonávání exekucí manuálních testů: integrační a frontendové testy

· Zapojení do metodiky Agile

· Připravování testovacích dokumentací a definování požadavků na testování

PROFIL KANDIDÁTA

– Ukončené SŠ/VŠ vzdělání

– Zkušenosti v oboru testování na pozici Test analytika min. 3-5 let

– Praxe v bankovnictví (znalost bankovních procesů)

– Znalost procesů testování, znalost metodiky testování

– Zkušenost s různými typy testování, technik a nástrojů

– Alespoň základní znalost middleware od Oracle (ESB)

– Znalost SQL, XSD, XML, WSDL, Test management tools

– Analytické myšlení

NABÍZÍME

· Zajímavou a různorodou práci v prostředí moderní banky v Praze 8 – Karlíně

· Výrazný prostor pro seberealizaci

· Možnost osobního a profesního růstu

· Bankovní a zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 3 dny sick-days, stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, atd.)

· Nástup možný ihned

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz