Quality manager

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti kvality v potravinářství? Láká Vás příležitost pracovat v menší, ale moderní automatizované výrobě? Chcete mít skvělého šéfa, který Vás vždycky podrží, a přitom Vám bude podporou při zavádění a dodržování striktních kvalitativních standardů? Pak právě Vám je určena nová příležitost v zavedené společnosti, která se věnuje nejlepším mořským rybám!

POPIS POZICE

– Řízení kvality s vlivem na metrologii a dodržování právních předpisů ČR/EU na bezpečnost a hygienu potravin

– Zpracování koncepce a metod řízení kvality, včetně tvorby vnitřních norem a způsobu jejich uplatňování v praxi

– Sledování legislativních změn týkajících se bezpečnosti a kvality, zodpovědnost za jejich zanesení do dokumentace a implementace do výroby

– Zajišťování výcviku a vzdělání pracovníků pro bezpečnost potravin a zpracovávání plánů školení na každý rok

– Udržování a aktualizace dokumentace HACCP, vedení týmu HACCP; zajištění oblasti DDD

– Zpracování výsledků rozborů včetně zpracování laboratorního plánu odběru vzorků

– Vedení reklamací a jejich vyhodnocení

– Kontrola nad účinností sanitace, kontrola dodržování všech nastavených procesů, navrhování případných postihů všech pracovníků při porušení zásad (spolupráce s vedoucím výroby)

– Komunikace se všemi dozorovými orgány, audity a kontrolami týkající se kvality, hygieny a bezpečnosti potravin

– Reporting vedení společnosti, zpracování návrhů zlepšujících opatření

– Spolupráce s operačním oddělením při vývoji nového výrobku

PROFIL KANDIDÁTA

– Vysokoškolské vzdělání v potravinářském oboru

– Min. 5 let praxe v potravinářství (zpracování ryb, masa či mléka)

– Výborná znalost české legislativy vztahující se k výrobě potravin

– Znalost hygieny potravin a systémů kvality v potravinářství (HACCP, BRC, IFS a další)

– AJ na komunikativní úrovni

– Pro-aktivní přístup při řešení pracovních úkolů, samostatnost, flexibilita

NABÍZÍME

– Odpovídající mzdové ohodnocení

– Bonusy v závislosti na výkonu

– Možnost dalšího odborného růstu

– Firemní produkty za zvýhodněné ceny

– Pracoviště s dobrou dopravní dostupností autem i MHD

– Pevnou pracovní dobu PO-PÁ, 8 – 16:30 hod.

Zašlete mi svůj životopis a využijte tak příležitost řídit kvalitu ve společnosti, která si na ní opravdu zakládá!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz