Strojní inženýr

Obor: Výroba a vývoj, Věda a výzkum,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Hledáte pracovní uplatnění ve strojírenství? Bavilo by Vás navrhování a vývoj nových dílů? Už jste pracovali v SolidEdge či CREO?

Tak mám pro Vás skvělou nabídku!

POPIS POZICE

  • Budete se podílet na návrzích modifikací serverových skříní
  • Dále budete navrhovat a konstruovat speciální příslušenství (plechové díly, hliníkové profily a plastové díly)
  • Budete řešit konstrukční celky, detailně navrhovat a vyhodnocovat konstrukční řešení
  • Tvořit 3D modely a výkresovou dokumentaci v SolidEdge/CREO
  • Pracovat na dalším vývoji a optimalizaci stávajících kontrukcí

PROFIL KANDIDÁTA

  • Strojírenské vzdělání
  • Zkušenost se SolidEdge nebo CREO (případně jiný podobný CAD program)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Být schopný týmové práce – hledáme parťáka 🙂

NABÍZÍME

  • Práci v malém týmu (do 20 lidí) – rodinná atmosféra zaručena
  • Celou řadu finančních příspěvků (měsíční prémie, příspěvěk na dovolenou, příspěvek na dopravu, příspěvek na Vánoce, příspěvek na penzijní připojištění)
  • Stravenky
  • Týden dovolené navíc
  • Nabízíme také možnost firemního kurzu AJ
  • Pracovní doba je flexibilní

Tak co ? Zajímá Vás, na jakém projektu budete pracovat jako první ? Tak mi napište.

Ráda s Vámi proberu podrobnosti. CV mi prosím zašlete v AJ i ČJ.

KONTAKT

Anna Blechová
anna.blechova@manpower.cz