PROJEKTOVÝ MANAŽER – STROJÍRENSTVÍ

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Nákup a sourcing, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

Co bude Vaší náplní práce:

  • Vybírání dodavatelů a zajišťování jejich nabídky
  • Dopracovávání procesního schéma na úroveň detailního PID se specifikací komponent
  • Zajišťování výkresové dokumentace pro podporu nabídek
  • Dohlížení na realizaci dodávek technologie až po finální uvedení do provozu a předání díla zákazníkovi
  • Řešení případných reklamacích za podpory produktových specialistů

PROFIL KANDIDÁTA

Co by Vám nemělo chybět:

  • SŠ / VŠ vzdělání ideálně strojního zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici (práce na projektech výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost prioritizace

NABÍZÍME

Co Vám společnost na oplátku nabídne:

  • Služební auto
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenky
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Kariérní rozvoj

Jaký bude další postup?

V případě zájmu zašlete Vás životopis v českém jazyce, společně si řekneme více detailů a domluvíme se na dalším postupu.

KONTAKT

Kateřina Maivaldová
katerina.maivaldova@experis.cz