Specialista zákaznické kvality v oblasti automotive

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Novojičínsko

Máte zkušenosti s řízením jakosti v oblasti automotive a hledáte novou pracovní příležitost? Pak by se Vám mohla líbit pozice specialisty zákaznické kvality, kterou právě obsazujeme.

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

– analýza řešení externích reklamací

– tvorba zkušebních plánů vzorků

– koordinace a příprava vzorků pro zákazníky

– správa IMDS databáze

– realizace procestních auditů

– spolupráce s projektovými a výrobními týmy

– hodnocení kontrolních zpráv

– vypracovávání plánu zkoušek ve výrobě

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte absolvovanou VŠ ve strojírenském či technickém oboru

– Vaše angličtina je na komunikativní úrovni

– máte alespoň 3 roky zkušenosti na obdobné pozici v automotive firmě a akreditaci VDA 6.3

– znáte metody kvality

NABÍZÍME

Firma Vám nabízí:

– 5 týdnů dovolené

– příspěvek na penzijní a životní pojištění

– dotované stravování

– jesle a školku pro děti zaměstnanců

– možnost kariérního růstu, podpora jazykového vzdělávání

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz