Procesní inženýr

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,

Baví Vás práce procesního inženýra? Chcete předávat zkušenosti z jednoho závodu do druhého?

Příležitost u nás mají zkušení procesní inženýři, ale zaškolíme i kvalitní absolventy!

POPIS POZICE

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

– návrh, zavádění a zdokonalování výrobních postupů a jejich zlepšování

– nastavování procesu výroby v rámci celého koncernu

– komunikace s ostatními odděleními a pobočkami firmy

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte vzdělání technického směru (materiálové inženýrství, strojírenská, chemie)

– umíte dobře komunikovat v AJ

– máte technické myšlení

– jste ochoten/ochotna cestovat (cca 4x ročně – délka služební cesty do 1 měsíce)

NABÍZÍME

Firma nabízí:

– odpovídající mzdové ohodnocení

– práci pro stabilní společnost s velmi dobrým jménem

– možnost profesního růstu

– jazykové a jiné vzdělávání

– příspěvek na dopravu a také na penzijní připojištění

– 5 týdnů dovolené

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz