Obchodní zástupce pro zahraniční trhy

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,

Jste obchodník tělem i duší a chcete realizovat obchodní činnost za hranicemi ČR? Pro našeho klienta působícího na Novojičínku hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro zahraniční trhy.

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

– vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci Polska a Skandinávie

– péče o stávající klienty, reakce na jejich potřeby, udržování obchodních vztahů

– spolupráce s dalšími oddělením ve společnosti – plánování, expedice, zákaznický servis

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– umíte bez problému komunikovat v anglickém jazyce

– jste absloventem SŠ/VŠ s technickým či obchodním zaměřením

– máte alespoň 3 roky zkušenosti v oblasti obchodu

– nevadí Vám cestování do zahraničí

– ovládáte MS Office

Výhodou bude pokud:

– znáte polský jazyk

– máte zkušenosti se systémem SAP

NABÍZÍME

Co Vám firma nabízí?

– zajímavé finanční ohodnocení

– služební auto

– volnost při organizování práce

– vyžití anglického jazyka

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, neváhejte mi zaslat svůj životopis.

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz