Obchodně-technický referent/ka

Obor: Výroba a vývoj, Administrativa, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Holešovice

Přemýšlíte o změně? Máme pro Vás zajímavou a samostatnou práci v obchodním oddělení, kde budete v kontaktu s našimi zákazníky z řad významných průmyslových firem a úzce spolupracovat s našimi obchodními manažery.

Jedná se o klíčovou pozici zajišťující podporu našich obchodních činností a spokojenost zákazníků. Hledáme uchazeče/ uchazečky na pozici Obchodního referenta/ -tky

POPIS POZICE

Co bude náplní Vaší práce?

– zajišťování efektivního procesu zákaznického servisu u klíčových zákazníků
– intenzivní práce s interními informačními systémy pro zpracování objednávek, nabídek a obchodních příležitostí
– analýza dat s cílem propojovat systémy a automatizovat procesy
– aktivní spolupráce s obchodními zástupci při obsluze zákazníků – vyřizování poptávek, vytváření nabídek a realizace objednávek
– komunikace s výrobními závody společnosti z různých zemí po celém světě
– administrativa, vyřizování reklamací, práce s pohledávkami

PROFIL KANDIDÁTA

Co od Vás očekáváme?

– SŠ/ VŠ
– technické zaměření
– komunikativní znalost AJ slovem i písmem
– praktické know-how a zájem o IT technologie a všeobecný přehled v oblasti práce s daty
– analytické myšlení – schopnost interpretovat data
– pokročilá znalost excelu
– velmi dobré komunikační schopnosti
– samostatné řešení problémů a určování priorit
– iniciativní přístup a chuť učit se novým věcem

NABÍZÍME

Co nabízíme?

– podporu vlastního rozvoje a seberealizace
– zajímavou a samostatnou práci
– příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou a důrazem na dobrou firemní kulturu
– motivační finance – fixní mzda +roční a kvartální bonusy
– benefity: roční kupon MHD
– stravenky
– caferetie
– týden dovolené navíc
– 2 sick days
– nadstandartní zdravotní péče
– pracoviště v Praze Holešovicích
– nástup možný ihned nebo dohodou

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz