Stavební technik (vhodné i pro absolventy)

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro malou stavební společnost se sídlem v Ostravě, která se zabývá zpevňováním a utěsňováním staveb pomocí polyuretanových pryskyřic, hledáme kandidáty pro pozici Stavbyvedoucí!

POPIS POZICE

– Komplexní řízení a zajištění svěřené stavební zakázky

– Nacenění prací, zajištění materiálu (poptávka, objednávka), zajištění subdodavatelů

– Vedení pracovního týmu prostřednictvím předáka

– Dohled nad realizací stavby – vyjíždění na stavby v rámci celé ČR (cca 50% času však práce v kanceláři a koordinace na dálku)

– Koordinace subdodavatelů

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ/VŠ stavebního směru

– Vhodné i pro absolventy či kandidáty s kratší praxí (postupné zaučení)

– Zkušenost s vedením lidí výhodou

– Komunikativnost, zodpovědnost

– ŘP sk. B

NABÍZÍME

– Služební auto i k soukromému využití

– Kancelář v centru Ostravy

– Zajímavé platové ohodnocení + prémie

– Služební notebook a mobilní telefon

– Přátelský tým malé firmy, vzájemná podpora

– Nástup možný ihned/dohodou

Pokud splňujete požadavky a měli byste zájem dozvědět se více, pošlete mi prosím svůj životopis nebo napište na veronika.krcova@experis.cz

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz