HR Manager – výrobní společnost

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Středočeský,

Pro našeho klienta, středně velkou zahraniční výrobní společnost se sídlem ve východní části středních Čech hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Managera.

Náš klient hledá zkušeného, zodpovědného a pragmatického HR manažera s vyzrálou osobností a výbornými komunikačními, prezentačními a organizačními schopnostmi.

POPIS POZICE

– řízení komplexní agendy HR oddělení ve výrobní společnosti

– realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti

– jednání s odbory

– vzdělávání zaměstnanců atd.

Šanci uplatnit se na této pozici mají kandidáti splňující následující požadavky:

· Min. 5 let praxe na obdobné manažerské pozici v oblasti HR (HR Manager, ředitel) ve výrobní firmě

· Zkušenosti z nadnárodní společnosti, dobrá úroveň komunikace s HQ, zkušenosti z maticově řízené zahraniční firmy výhodou

· Plynulá znalost AJ nutná (častá komunikace se zahraničím) + plynulá znalost češtiny (v případě cizince)

· Flexibilita, proaktivita, Manažerské schopnosti, schopnost komunikovat se zaměstnanci na různých úrovních.

· ŘP. sk. B

NABÍZÍME

Náš klient nabízí:

· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti

· Možnost dalšího profesního růstu

· Zajímavý systém firemních benefitů

Osobní automobil i pro soukromé účely

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem. O výsledku výběrového řízení Vás budeme včas informovat.

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798