Obchodní zástupce (oblast odpadového hospodářství)

Obor: Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Jste zkušený obchodník a máte povědomí o odpadovém hospodářství?

Pro našeho klienta specializujícího se na stavební práce, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodní zástupce.

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

– vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci MS kraje

– samostatné vedení obchodních jednání

– péče o stávající klienty, reakce na jejich potřeby, nabízení kompletního portfolia služeb

– zavádění nových klientů do interního systému, vytváření smluvních dokumentů

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte zkušenosti s obchodem

– orientujete se v odpadovém hospodářství (znalost legislativy velkou výhodou)

– máte min. SŠ vzdělání

– ovládáte práci s PC a MS Office

NABÍZÍME

Co Vám firma nabízí?

– fixní část mzdy + variabilní složku závislou na Vašem výkonu

– služební auto, mobil, notebook

– pružná pracovní doba

– stravenky

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275