JavaScript Developer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Doplň náš tým, který vyvýjí zajímavou komplexní aplikaci, která analyzuje firmy, jejich výsledky, strukturu nebo postavení na trhu.

POPIS POZICE

  • U nás budeš pracovat hlavně s Reactem 16 a Reduxem. Určitě ale i s ImmutableJS, Sagas nebo Docker.
  • Aplikujeme moderní a ověčené přístupy jako je CI/CD a Scrum.
  • Realizuje se u nás a nevyvýjej jen apliakce ale i sebe v našem super týmu. 25 lidí je jedna parta, která společně maká a drží se kvality svých výstupů.

  • Zkušenost na pozici Front-end Developera nebo Java Script Developera alespoň 1 rok.
  • Znáš také React, Readux a SASS?
  • Krom češtiny u nás využiješ i angličtinu, takže komunikativnost v obou bude fajn 😉

NABÍZÍME

  • Dáme ti flexibilní pracovní dobu i HomeOffice
  • Kanceláře na metru B, v okolí spousta super restaurací i fitka.
  • Roční bonusy, sickdays, stravenky, penzijko, multisportka, mobil s tarifem, kurzy AJ.
  • Kafe a čaj všude 🙂

Přidáš se k nám? 😉 napiš

KONTAKT

Lukáš Moravec
lukas.moravec@experis.cz