Procesní inženýr pro oblast logistiky

Obor: Doprava a logistika, Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Pro menší automotive společnost v Ostravě hledáme kandidáty do týmu logistiky pro pozici, jejíž hlavní pracovní náplní je optimalizace procesů v oblasti logistiky.

POPIS POZICE

– Zlepšování procesů interní a externí logistiky, výroby

– Nastavení materiálových toků a všech souvisejících činností

– Podílení se na strategických projektech v oblasti štíhlé výroby a logistiky

– WCM implementace a optimalizace

– Nastavování procesů, školení zaměstnanců

– Spolupráce s kolegy z logistiky, výroby, procesními inženýry

– SŠ/VŠ vzdělání (obor logistiky/procesního inženýrství výhodou)

– Min. 3 roky praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti (automotive výhodou)

– Angličtina na úrovni min. B1 (aktivně, ochota a schopnost mluvit)

– Proaktivní přístup při řešení zefektivnění procesů

– Výborné analytické schopnosti

NABÍZÍME

– Možnost rozvíjet své zkušenosti a jazykové dovednosti v mezinárodním prostředí

– Pružná pracovní doba (9.00 – 14.00 fixní část)

– Stravenky

– Týden dovolené navíc

– Vzdělávací kurzy

– Příspěvky na volnočasové aktivity

– Prémie nad rámec fixní mzdy

– Nástup možný od 1.7.2019

Pokud splňujete požadavky a měli byste zájem dozvědět se více, pošlete mi prosím svůj životopis nebo napište na veronika.krcova@experis.cz

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz